• image
  • image
  • image
Previous Next

Bodytec je HI-TECH revoluční metoda elektro svalové stimulace (EMS) za pomocí špičkového zařízení zn. MIHA BODYTEC (Made in Germany).

Elektrická stimulace svalů je revoluční a v současné době nejintenzivnější cvičební metoda hubnutí, odstranění celulitidy, posilování těla a fitness cvičení současnosti. EMS studia  v hojném počtu fungují ve světě a rychle se rozšiřuji i na mnoha místech v České republice.

Jsme první EMS studio ve Znojmě, ktré používá přístroj MIHA BODYTEC. o2

Tato metoda, která aktivuje všechny hlavní svalové partie, zejména stehna, hýždě, boky, břicho, dokáže velmi účinně a šetrně formovat postavu. Dále zrychluje metabolismus, zvyšuje energetickou spotřebu, a tím dochází k úbytku nechtěných tukových zásob na problémových místech. Zároveň dochází k zpevnění svalstva a trvalému snížení tělesné hmotnosti. Metoda EMS velmi účinně působí na odstranění celulitidy a její prevenci, napíná, prokrvuje pokožku, čímž ji dodává vitalitu a zdravější vzhled.

Metoda elektrické stimulace pochází z vesmírného výzkumu, kde využívali tuto technologii při rehabilitaci kosmonautů, kterým ve stavu beztíže atrofovalo svalstvo.

Zatímco u tradičního cvičení je to centrální nervová soustava, která prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb, EMS technologie aktivuje kontrakci svalů prostřednictvím elektrických impulsů z vnějšku. Sval nepozná rozdíl mezi tím, zda je elektrický impuls vyslán z mozku nebo zda přichází z vnějšku. Výhodou je, že různé svaly se mohou stahovat současně s vyšší intenzitou a frekvencí, čímž lze dosáhnout viditelného a hmatatelného výsledku během krátké doby. Elektrická stimulace svalů okamžitě zaměstnává Vaše hlavní svalová vlákna (rychlá svalová vlákna).

Má spoustu pozitivních účinků a žádné negativní.