OBROVSKÁ ÚSPORA ČASU

 pouhých 20 minut cvičení Bodytec přináší takové výsledky, jakých by bylo možno dosáhnout při pravidelném tréninku ve fitness studiu 4 – 5 x týdně na mnoha strojích po dobu několika hodin.

 REDUKUJE SVALOVOU DYSBALANCI

 Bodytec pomocí slabých elektrických impulzů uvolňuje a posiluje ztuhlé svaly a současným procvičováním všech hlavních svalových skupin brání nevhodné jednostranné zátěži, která hrozí při nesprávném cvičení nebo třeba jen špatným sezením u počítače a tím odstraňuje bolesti zad.

 NEZATĚŽUJE KLOUBY A ŠLACHY

 nedochází k jejich přetěžování jako při konvenčním odporovém tréninku.

 BOJ S CELULITIDOU

 Bodytec zlepšuje prokrvení vazivové tkáně, zlepšuje krevní a mízní oběh, tím pomáhá k opětovnému napnutí kůže a velmi účinně napomáhá k odstranění  celutidy tzv. pomerančové kůže a preventivně působí proti vzniku křečových žil.

 Hubnutí

 Trénink 20 minut týdně s elektro svalovou stimulací (EMS) dodá tělu takovou intenzitu, že už člověk nemusí vyhledávat cvičení proto, aby spaloval dostatek kalorií.

 POSILUJE SVALY PÁNEVNÍHO DNA

MIHA Bodyteac s EMS je velmi účinnou metodou na posílení svalů pánevního dna a  spolehlivě působí i v boji  s inkontinencí.

 NEJEFEKTIVNĚJŠÍ AKTIVACE SVALŮ

 Elektro myo stimulace vyvolává silnější a intenzivnější svalové kontrakce, než je možné vyvolat vědomě . Ve srovnání s konvenčním posilováním se aktivují povrchové i hlubší skupiny svalů, což vede k lepší koordinaci uvnitř svalu i lepší souhře několika svalů.

 ZVYŠUJE VÝKONNOST SPORTOVCŮ

 zvyšuje vytrvalost, dynamiku a rychlost.

 ZLEPŠUJE POCIT POHODY

 Cvičením s Bodytec se vyplavují endoriny tzv. hormon štěstí , tím zvyšuje dobrou náladu a zároveň potlačuje stres .

 Elektrická svalová stimulace s přístrojem Bodytec velmi intenzivně aktivuje naráz až 90% veškerého svalstva proudem nízkého napětí, který nejen že je bezpečný, ale při cvičení i velmi efektivní. Navíc velmi šetrný tím, že nezatěžuje šlachy a klouby. Proto je vhodný pro každého bez ohledu na věk a trénovanost.